Today

Challenger Pro League

Standard Liège II Standard Liège II 1 77' 2 Deinze Deinze
RSC Anderlecht II RSC Anderlecht II - Beerschot-Wilrijk Beerschot-Wilrijk

First Amateur Division

Francs Borains Francs Borains - Knokke Knokke
Thes Sport Thes Sport - La Louvière La Louvière
Hoogstraten Hoogstraten - Patro Eisden Patro Eisden
Heist Heist - Tienen Tienen
KAA Gent II KAA Gent II - Royal Antwerp II Royal Antwerp II
Ninove Ninove - Mandel United Mandel United
Oud-Heverlee Leuven II Oud-Heverlee Leuven II - Olympic Charleroi Olympic Charleroi
Sint-Eloois-Winkel Sint-Eloois-Winkel - Rupel Boom Rupel Boom
Sporting Charleroi II Sporting Charleroi II - Liège Liège
URSL Visé URSL Visé - Dessel Sport Dessel Sport

Second Amateur Division VFV A

Erpe-Mere United Erpe-Mere United 1 - 1 Harelbeke Harelbeke
Zelzate Zelzate 2 - 3 Merelbeke Merelbeke
Cercle Brugge II Cercle Brugge II - KRC Gent KRC Gent
Torhout Torhout - RFC Wetteren RFC Wetteren
Dikkelvenne Dikkelvenne - Oostkamp Oostkamp
Oudenaarde Oudenaarde - Zulte Waregem II Zulte Waregem II
Eendracht Aalst Eendracht Aalst - Sparta Petegem Sparta Petegem
Lokeren-Temse Lokeren-Temse - Westhoek Westhoek
Gullegem Gullegem - Olsa Brakel Olsa Brakel

Second Amateur Division VFV B

Mechelen II Mechelen II - Cappellen Cappellen
Pepingen-Halle Pepingen-Halle - Diegem Sport Diegem Sport
Turnhout Turnhout - Hades Hades
Beerschot VA II Beerschot VA II - Spouwen-Mopertingen Spouwen-Mopertingen
Berchem Sport Berchem Sport - Bocholt Bocholt
FC Lebbeke FC Lebbeke - Racing Mechelen Racing Mechelen
Tongeren Tongeren - Lyra-Lierse Berlaar Lyra-Lierse Berlaar
Lille Lille - City Pirates Antwerpen City Pirates Antwerpen
Sporting Hasselt Sporting Hasselt - Londerzeel Londerzeel

Second Amateur Division ACFF

Solières Sport Solières Sport - Stockay-Warfusée Stockay-Warfusée
Ganshoren Ganshoren 0 - 2 Hamoir Hamoir
Tubize Tubize - Warnant Warnant
Waremme Waremme - Verlaine Verlaine
La Louvière Centre La Louvière Centre - Rebecq Rebecq
Acren-Lessines Acren-Lessines - Union Namur Union Namur
Jette Jette - Meux Meux

Third Amateur Division VFV A

Eppegem Eppegem - Rumbeke Rumbeke
Entité Manageoise Entité Manageoise - Ostiches Ostiches
Voorde Appelterre Voorde Appelterre - Eendracht Aalter Eendracht Aalter
Wielsbeke Wielsbeke - Jong Lede Jong Lede
Wolvertem Merchtem Wolvertem Merchtem - Anzegem Anzegem
Eendracht Wervik Eendracht Wervik - Roeselare Daisel Roeselare Daisel
Diest Diest - Esperanza Pelt Esperanza Pelt
Wezel Wezel - Zwarte Leeuw Zwarte Leeuw
Witgoor Sport Witgoor Sport - Geel Geel
Tournai Tournai - Jeunesse Tamines Jeunesse Tamines
Schoonbeek-Beverst Schoonbeek-Beverst - Wellen Wellen
SG-Tertre-Hautrage SG-Tertre-Hautrage - Crossing Schaerbeek Crossing Schaerbeek
Sint-Lenaarts Sint-Lenaarts - Olympia Wijgmaal Olympia Wijgmaal
Couvin-Mariembourg Couvin-Mariembourg - Léopold Léopold
Habay-la-Neuve Habay-la-Neuve - Richelle United Richelle United
Houtvenne Houtvenne - Nijlen Nijlen
Sporting Kampenhout Sporting Kampenhout - Beringen Beringen
Tempo Overijse Tempo Overijse - VW Hamme VW Hamme
Albert Quévy-Mons Albert Quévy-Mons - Rapid Symphorinois Rapid Symphorinois
Meix-Devant-Virton Meix-Devant-Virton - Mormont Mormont
RAS Monceau RAS Monceau - Jodoigne Jodoigne
US Givry US Givry - Raeren-Eynatten Raeren-Eynatten
Wallonne Ciney Wallonne Ciney - Huy Huy
Marloie Sport Marloie Sport - RES Durbuy RES Durbuy
Sprimont Sprimont - La Calamine La Calamine
Libramont Libramont - Rochefort Rochefort
Onhaye Onhaye - Aische Aische

Provincial Antwerpen

Antonia Antonia - K. Kontich K. Kontich
Eendracht Zoersel Eendracht Zoersel - Vorselaar Vorselaar
Berlaar-Heikant Berlaar-Heikant - De Kempen De Kempen
Loenhout Loenhout - KBSK Retie KBSK Retie
Herselt Herselt - Ranst Ranst
Sporting Tisselt Sporting Tisselt - Vosselaar Vosselaar

Provincial Brabant - ACFF

Sporting Bruxelles Sporting Bruxelles - Genappe Genappe
Stade Everois Stade Everois - Union Lasne-Ohain Union Lasne-Ohain
Perwez Perwez - BX Brussels BX Brussels

Provincial Brabant - VV

Melsbroek Melsbroek - Liedekerke Liedekerke
Linden Linden - Wambeek-Ternat Wambeek-Ternat
Herent Herent - Elewijt Elewijt
Huldenberg Huldenberg - Bodegem Kapelle United Bodegem Kapelle United
Stade Bierbeek Stade Bierbeek - Hoegaarden-Outgaarden Hoegaarden-Outgaarden
Veltem Veltem - Eendracht Mazenzele Eendracht Mazenzele

Provincial Liège

JS Fizoise JS Fizoise - Aubel Aubel

Provincial Limburg

Herk Herk - Juve Hasselt Juve Hasselt
KFC Eksel KFC Eksel - Torpedo Hasselt Torpedo Hasselt
Park Houthalen Park Houthalen - Herkol Herkol
Weerstand Koersel Weerstand Koersel - Helson Helchteren Helson Helchteren
Achel Achel - Alken Alken
Groen Star Beek Groen Star Beek - Zepperen-Brustem Zepperen-Brustem
Bregel Sport Bregel Sport - Meeuwen Meeuwen
Zonhoven United Zonhoven United - Hechtel Hechtel

Provincial Oost-Vlaanderen

Eendracht Zele Eendracht Zele - Sottegem Sottegem
Berlare Berlare - DT Borsbeke DT Borsbeke
Excelsior Mariakerke Excelsior Mariakerke - Sint-Denijs Sport Sint-Denijs Sport
Svelta Melsele Svelta Melsele - Haasdonk Haasdonk

Provincial West-Vlaanderen

Moen Moen - Varsenare Varsenare
Oostnieuwkerke Oostnieuwkerke - Excelsior Zedelgem Excelsior Zedelgem
Diksmuide Diksmuide - Blankenberge Blankenberge
Sparta Heestert Sparta Heestert - RC Lauwe RC Lauwe

Premier League

Somerset Trojans Somerset Trojans - Boulevard Blazers Boulevard Blazers
Dandy Town Hornets Dandy Town Hornets - Pembroke Hamilton Club Pembroke Hamilton Club

First League

Slavia Sofia Slavia Sofia 1 - 2 Ludogorets Ludogorets

Cup

Gigant Saedinenie Gigant Saedinenie 1 Pen 6-7 2 CSKA Sofia CSKA Sofia
FK Minyor Pernik FK Minyor Pernik 0 - 2 Beroe Beroe
Sevlievo Sevlievo 0 - 4 CSKA 1948 Sofia CSKA 1948 Sofia
Maritsa Plovdiv Maritsa Plovdiv 1 Pen 2-3 2 Arda Arda

Third League Northeast

Svetkavitsa Targovishte Svetkavitsa Targovishte - Septemvri Tervel Septemvri Tervel
Lokomotiv Ruse Lokomotiv Ruse - Cherno more II Cherno more II
Dorostol Dorostol - Riltsi Riltsi
Volov Shumen Volov Shumen - Chernolomets 1919 Chernolomets 1919
Botev Novi Pazar Botev Novi Pazar - Spartak Varna II Spartak Varna II

Third League Southeast

Vereya Vereya - Yambol 1915 Yambol 1915
Rozova dolina Rozova dolina - Atletik Kuklen Atletik Kuklen
Karnobat Karnobat - Lokomotiv Plovdiv II Lokomotiv Plovdiv II
Zagorets Zagorets - Borislav 2009 Borislav 2009
Sokol Markovo Sokol Markovo - Spartak Plovdiv Spartak Plovdiv
Chernomorets 1919 Burgas Chernomorets 1919 Burgas - Beroe II Beroe II

Third League Southwest

Botev Ihtiman Botev Ihtiman - CSKA 1948 Sofia III CSKA 1948 Sofia III
Levski Rakovski Levski Rakovski - Slavia Sofia II Slavia Sofia II
Septemvri Sofia II Septemvri Sofia II Postp. Marek Marek
Balkan Botevgrad Balkan Botevgrad - Chavdar Etropole Chavdar Etropole
Pirin Gotse Delchev Pirin Gotse Delchev - Bansko Bansko
Vihren Vihren - Levski Sofia II Levski Sofia II
Kostinbrod Kostinbrod - CSKA Sofia II CSKA Sofia II
Nadezhda Dobroslavtsi Nadezhda Dobroslavtsi - Septemvri Simitli Septemvri Simitli
Kyustendil Kyustendil - Rilski Sportist Rilski Sportist
Oborishte Oborishte - Granit Vladaya Granit Vladaya

CSL

Dalian Yifang Dalian Yifang 2 - 1 Meizhou Hakka Meizhou Hakka
Changchun Yatai Changchun Yatai 0 - 2 Shijiazhuang Ever Bright Shijiazhuang Ever Bright
Shandong Luneng Shandong Luneng 5 - 0 Wuhan Zall Wuhan Zall
Hebei CFFC Hebei CFFC 1 - 6 Zhejiang Greentown Zhejiang Greentown
Shenzhen Shenzhen 0 - 4 Wuhan Three Towns Wuhan Three Towns
Guangzhou Evergrande Guangzhou Evergrande 1 - 1 Henan Jianye Henan Jianye
Tianjin Teda Tianjin Teda 1 - 0 Shanghai SIPG Shanghai SIPG

China League One

Zhenjiang Huasa Zhenjiang Huasa 0 - 2 Suzhou Dongwu Suzhou Dongwu
Zibo Sunday Zibo Sunday 2 - 1 Beijing BG Beijing BG

Denmark Series Group 1

Tårnby FF Tårnby FF - Gørslev Gørslev
Greve Greve - GVI GVI
Brønshøj Brønshøj - B 1908 B 1908
KFUM Roskilde KFUM Roskilde - Herstedøster Herstedøster
Holbæk B&I Holbæk B&I - Karlslunde Karlslunde

Denmark Series Group 2

Skjold Skjold - Herlev Herlev
LSF LSF - Frederikssund Frederikssund
Næstved II Næstved II - Allerød Allerød
Slagelse B&I Slagelse B&I - VB 1968 VB 1968
Avarta Avarta - KFUM KFUM

Denmark Series Group 3

B 1909 B 1909 - Brabrand II Brabrand II
OKS OKS - Hedensted Hedensted
Tarup-Paarup Tarup-Paarup - B 1913 B 1913
Varde Varde - Otterup Otterup
Marienlyst Marienlyst - Ringkøbing Ringkøbing

Denmark Series Group 4

Kjellerup Kjellerup - Nørresundby Nørresundby
Odder Odder - Djursland Djursland
Vejgaard B Vejgaard B - AaB II AaB II
ASA Aarhus ASA Aarhus - VRI VRI
Aarhus Fremad II Aarhus Fremad II - Viby Viby

Kvindeliga

Nordsjælland Nordsjælland - KoldingQ KoldingQ

FA Cup

King's Lynn Town King's Lynn Town 0 - 3 Stevenage Stevenage
Sheffield Wednesday Sheffield Wednesday 0 75' 1 Mansfield Town Mansfield Town
Oxford United Oxford United 1 75' 0 Exeter City Exeter City
Cambridge United Cambridge United 0 75' 1 Grimsby Town Grimsby Town
Accrington Stanley Accrington Stanley 0 74' 0 Barnet Barnet
AFC Wimbledon AFC Wimbledon 0 73' 1 Chesterfield Chesterfield
Walsall Walsall 0 74' 1 Carlisle United Carlisle United
Charlton Athletic Charlton Athletic 2 68' 1 Stockport County Stockport County
Hartlepool United Hartlepool United 3 73' 0 Harrogate Town Harrogate Town
Shrewsbury Town Shrewsbury Town 3 70' 1 Peterborough United Peterborough United
Portsmouth Portsmouth 3 71' 2 MK Dons MK Dons
Forest Green Rovers Forest Green Rovers 2 71' 1 Alvechurch Alvechurch
Barnsley Barnsley 3 72' 0 Crewe Alexandra Crewe Alexandra
Wrexham Wrexham 1 54' 0 Farnborough Farnborough
Dagenham & Redbridge Dagenham & Redbridge - Gillingham Gillingham

National League

Aldershot Town Aldershot Town 2 75' 0 Southend United Southend United
Altrincham Altrincham 1 74' 0 Eastleigh Eastleigh
Dorking Wanderers Dorking Wanderers 1 72' 0 York City York City
Maidstone United Maidstone United 3 70' 1 Maidenhead United Maidenhead United
Oldham Athletic Oldham Athletic Postp. Dagenham & Redbridge Dagenham & Redbridge
Torquay United Torquay United 0 70' 0 Gateshead Gateshead
Wealdstone Wealdstone 2 69' 1 Scunthorpe United Scunthorpe United
Wrexham Wrexham Postp. Bromley Bromley
Yeovil Town Yeovil Town 1 73' 0 FC Halifax Town FC Halifax Town

National League N / S North

AFC Fylde AFC Fylde 1 73' 0 Alfreton Town Alfreton Town
Banbury United Banbury United 1 73' 0 Chorley Chorley
Blyth Spartans Blyth Spartans 0 73' 1 Brackley Town Brackley Town
Bradford (Park Avenue) Bradford (Park Avenue) 1 74' 1 Boston United Boston United
Curzon Ashton Curzon Ashton 3 57' 0 AFC Telford United AFC Telford United
Hereford Hereford 1 73' 2 Darlington Darlington
Kettering Town Kettering Town 0 74' 0 Southport Southport
Kidderminster Harriers Kidderminster Harriers 0 74' 1 Gloucester City Gloucester City
Leamington Leamington 0 75' 2 Peterborough Sports Peterborough Sports
Scarborough Athletic Scarborough Athletic 1 74' 2 Chester Chester
Spennymoor Town Spennymoor Town Postp. King's Lynn Town King's Lynn Town

National League N / S South

Slough Town Slough Town 1 - 5 Eastbourne Borough Eastbourne Borough
Braintree Town Braintree Town 3 77' 2 Hungerford Town Hungerford Town
Cheshunt Cheshunt 1 68' 1 Oxford City Oxford City
Dartford Dartford 2 69' 1 Concord Rangers Concord Rangers
Hampton & Richmond Hampton & Richmond 0 74' 2 Dover Athletic Dover Athletic
Hemel Hempstead Town Hemel Hempstead Town 1 76' 1 Taunton Town Taunton Town
St Albans City St Albans City 3 71' 0 Bath City Bath City
Tonbridge Angels Tonbridge Angels 1 71' 0 Havant & Waterlooville Havant & Waterlooville
Welling United Welling United 1 73' 2 Weymouth Weymouth
Worthing Worthing 1 75' 3 Chelmsford City Chelmsford City

Non League Premier Northern

Bamber Bridge Bamber Bridge 5 72' 1 Matlock Town Matlock Town
Gainsborough Trinity Gainsborough Trinity 1 72' 2 Radcliffe Radcliffe
Lancaster City Lancaster City 0 71' 0 Ashton United Ashton United
Liversedge Liversedge 1 70' 1 Guiseley Guiseley
Marine Marine 0 72' 0 Hyde United Hyde United
Morpeth Town Morpeth Town 0 66' 1 Belper Town Belper Town
Nantwich Town Nantwich Town Postp. Marske United Marske United
Stafford Rangers Stafford Rangers 1 72' 0 FC United of Manchester FC United of Manchester
Stalybridge Celtic Stalybridge Celtic 1 71' 0 Warrington Rylands Warrington Rylands
Warrington Town Warrington Town 1 72' 1 South Shields South Shields
Whitby Town Whitby Town 0 70' 0 Atherton Collieries Atherton Collieries

Non League Premier Southern South

Beaconsfield Town Beaconsfield Town 1 73' 0 Weston-super-Mare Weston-super-Mare
Chesham United Chesham United 3 73' 1 Truro City Truro City
Harrow Borough Harrow Borough 0 70' 0 Salisbury Salisbury
Hartley Wintney Hartley Wintney 1 71' 0 Merthyr Town Merthyr Town
Hendon Hendon 1 70' 3 Bracknell Town Bracknell Town
Plymouth Parkway Plymouth Parkway Postp. Metropolitan Police Metropolitan Police
Poole Town Poole Town 1 70' 2 Hanwell Town Hanwell Town
Swindon Supermarine Swindon Supermarine 2 72' 3 Hayes & Yeading United Hayes & Yeading United
Tiverton Town Tiverton Town Postp. North Leigh North Leigh
Winchester City Winchester City 1 72' 1 Dorchester Town Dorchester Town
Yate Town Yate Town 4 71' 3 Gosport Borough Gosport Borough

Non League Premier Southern Central

Alvechurch Alvechurch Postp. Basford United Basford United
Bedford Town Bedford Town 1 70' 2 Bromsgrove Sporting Bromsgrove Sporting
Coalville Town Coalville Town 1 74' 0 Needham Market Needham Market
Hitchin Town Hitchin Town 3 73' 1 Mickleover Mickleover
Ilkeston Town Ilkeston Town 3 73' 0 Kings Langley Kings Langley
Leiston Leiston 2 70' 1 Redditch United Redditch United
Nuneaton Borough Nuneaton Borough 1 73' 1 Tamworth Tamworth
Rushall Olympic Rushall Olympic 3 74' 1 AFC Rushden & Diamonds AFC Rushden & Diamonds
St Ives Town St Ives Town 1 73' 0 Hednesford Town Hednesford Town
Stourbridge Stourbridge 0 71' 0 Barwell Barwell
Stratford Town Stratford Town 0 70' 1 Royston Town Royston Town

Non League Premier Isthmian

Aveley Aveley 0 72' 0 Kingstonian Kingstonian
Billericay Town Billericay Town 1 72' 0 Canvey Island Canvey Island
Bishop's Stortford Bishop's Stortford 1 72' 1 Margate Margate
Bognor Regis Town Bognor Regis Town 0 73' 1 Haringey Borough Haringey Borough
Carshalton Athletic Carshalton Athletic 1 76' 1 Cray Wanderers Cray Wanderers
Folkestone Invicta Folkestone Invicta 2 75' 0 Horsham Horsham
Hastings United Hastings United 3 73' 0 Corinthian-Casuals Corinthian-Casuals
Herne Bay Herne Bay 0 74' 0 Brightlingsea Regent Brightlingsea Regent
Lewes Lewes 1 71' 2 Bowers & Pitsea Bowers & Pitsea
Potters Bar Town Potters Bar Town 1 70' 3 Hornchurch Hornchurch
Wingate & Finchley Wingate & Finchley 0 75' 2 Enfield Town Enfield Town

Non League Div One Isthmian North

AFC Sudbury AFC Sudbury - Great Wakering Rovers Great Wakering Rovers
Bury Town Bury Town - Stowmarket Town Stowmarket Town
East Thurrock United East Thurrock United - Lowestoft Town Lowestoft Town
Gorleston Gorleston - Tilbury Tilbury
Hashtag United Hashtag United - Basildon United Basildon United
Heybridge Swifts Heybridge Swifts - Felixstowe & Walton United Felixstowe & Walton United
Hullbridge Sports Hullbridge Sports - Grays Athletic Grays Athletic
New Salamis New Salamis - Coggeshall Town Coggeshall Town
Witham Town Witham Town - Maldon & Tiptree Maldon & Tiptree
Wroxham Wroxham - Brentwood Town Brentwood Town

Non League Div One Isthmian South Central

Ashford Town Ashford Town - Sutton Common Rovers Sutton Common Rovers
Binfield Binfield - Leatherhead Leatherhead
Guernsey Guernsey - Bedfont Sports Bedfont Sports
Hanworth Villa Hanworth Villa - Chipstead Chipstead
Marlow Marlow - Northwood Northwood
South Park South Park - Basingstoke Town Basingstoke Town
Tooting & Mitcham United Tooting & Mitcham United - Uxbridge Uxbridge
Walton & Hersham Walton & Hersham - Thatcham Town Thatcham Town
Westfield Westfield - Merstham Merstham

Non League Div One Isthmian South East

Beckenham Town Beckenham Town - Burgess Hill Town Burgess Hill Town
Chatham Town Chatham Town - Littlehampton Town Littlehampton Town
Chichester City Chichester City - Sevenoaks Town Sevenoaks Town
Corinthian Corinthian - Whitehawk Whitehawk
Haywards Heath Town Haywards Heath Town - Hythe Town Hythe Town
Ramsgate Ramsgate - Ashford United Ashford United
Sheppey United Sheppey United - Cray Valley PM Cray Valley PM
Sittingbourne Sittingbourne - Lancing Lancing
Three Bridges Three Bridges - Faversham Town Faversham Town
VCD Athletic VCD Athletic - East Grinstead Town East Grinstead Town

Non League Div One Northern East

Bridlington Town Bridlington Town - Grantham Town Grantham Town
Carlton Town Carlton Town - Lincoln United Lincoln United
Consett Consett - Brighouse Town Brighouse Town
Grimsby Borough Grimsby Borough - Stockton Town Stockton Town
Hebburn Town Hebburn Town - Stocksbridge Park Steels Stocksbridge Park Steels
Long Eaton United Long Eaton United - Pontefract Collieries Pontefract Collieries
North Shields North Shields - Cleethorpes Town Cleethorpes Town
Ossett United Ossett United - Worksop Town Worksop Town
Sheffield Sheffield - Shildon AFC Shildon AFC
Tadcaster Albion Tadcaster Albion - Dunston UTS Dunston UTS

Non League Div One Northern Midlands

Boldmere St. Michaels Boldmere St. Michaels - Coleshill Town Coleshill Town
Cambridge City Cambridge City - Bedworth United Bedworth United
Gresley Gresley - Spalding United Spalding United
Halesowen Town Halesowen Town - Chasetown Chasetown
Harborough Town Harborough Town - Loughborough Dynamo Loughborough Dynamo
Leicester Road Leicester Road - Daventry Town Daventry Town
Shepshed Dynamo Shepshed Dynamo - Sutton Coldfield Town Sutton Coldfield Town
Sporting Khalsa Sporting Khalsa - Dereham Town Dereham Town
St Neots Town St Neots Town - Corby Town Corby Town
Yaxley Yaxley - Stamford Stamford

Non League Div One Northern West

Bootle Bootle - Skelmersdale United Skelmersdale United
Clitheroe Clitheroe - Glossop North End Glossop North End
Leek Town Leek Town - Colne Colne
Mossley Mossley - City of Liverpool City of Liverpool
Prescot Cables Prescot Cables - Macclesfield Macclesfield
Ramsbottom United Ramsbottom United - Runcorn Linnets Runcorn Linnets
Trafford Trafford - Newcastle Town Newcastle Town
Widnes Widnes - Kidsgrove Athletic Kidsgrove Athletic
Witton Albion Witton Albion - Hanley Town Hanley Town
Workington Workington - 1874 Northwich 1874 Northwich

Non League Div One Southern Central

Barton Rovers Barton Rovers - Didcot Town Didcot Town
Berkhamsted Berkhamsted - AFC Kempston Rovers AFC Kempston Rovers
Biggleswade Town Biggleswade Town - Walthamstow Walthamstow
Hertford Town Hertford Town - Aylesbury United Aylesbury United
Highworth Town Highworth Town - Ware Ware
Kidlington Kidlington - AFC Dunstable AFC Dunstable
Thame United Thame United - Biggleswade Biggleswade
Waltham Abbey Waltham Abbey - Hadley Hadley
Welwyn Garden City Welwyn Garden City - FC Romania FC Romania
Cirencester Town Cirencester Town - Harlow Town Harlow Town

Non League Div One Southern South

AFC Totton AFC Totton - Tavistock Tavistock
Bashley Bashley - Frome Town Frome Town
Bideford Bideford - Lymington Town Lymington Town
Evesham United Evesham United - Hamworthy United Hamworthy United
Larkhall Athletic Larkhall Athletic - Exmouth Exmouth
Melksham Town Melksham Town - Cinderford Town Cinderford Town
Paulton Rovers Paulton Rovers - Sholing Sholing
Slimbridge Slimbridge - Westbury United Westbury United
Willand Rovers Willand Rovers - Bishop's Cleeve Bishop's Cleeve
Wimborne Town Wimborne Town - Bristol Manor Farm Bristol Manor Farm

U18 Premier League

Everton U18 Everton U18 2 - 1 Liverpool U18 Liverpool U18
Newcastle United U18 Newcastle United U18 4 - 1 Wolves U18 Wolves U18
Arsenal U18 Arsenal U18 1 - 4 West Ham United U18 West Ham United U18
Chelsea U18 Chelsea U18 1 - 7 Fulham U18 Fulham U18
Crystal Palace U18 Crystal Palace U18 1 - 3 Tottenham Hotspur U18 Tottenham Hotspur U18
West Bromwich Albion U18 West Bromwich Albion U18 3 - 0 Leicester City U18 Leicester City U18
Sunderland U18 Sunderland U18 1 - 1 Manchester City U18 Manchester City U18
Nottingham Forest U18 Nottingham Forest U18 3 - 0 Blackburn Rovers U18 Blackburn Rovers U18
Norwich City U18 Norwich City U18 2 - 2 Aston Villa U18 Aston Villa U18

FA Women's League Cup

Sheffield United Sheffield United - Everton Everton

Premier League Cup

Bournemouth U21 Bournemouth U21 0 - 2 Brighton & Hove Albion U21 Brighton & Hove Albion U21
Colchester United U21 Colchester United U21 0 - 5 Southampton U21 Southampton U21
Swansea City U21 Swansea City U21 1 - 4 Arsenal U21 Arsenal U21
Brentford U21 Brentford U21 1 77' 2 Blackburn Rovers U21 Blackburn Rovers U21

National 2 Group A

Racing Colombes 92 Racing Colombes 92 2 - 1 Poissy Poissy
C' Chartres C' Chartres 0 - 0 Beauvais Beauvais
Évreux Évreux - Rennes II Rennes II
St-Pryvé St-Hilaire St-Pryvé St-Hilaire - Guingamp II Guingamp II
Châteaubriant Châteaubriant - Saint-Malo Saint-Malo
Caen II Caen II - Granville Granville

National 2 Group B

Bobigny Bobigny - Fleury 91 Fleury 91
Épinal Épinal - Haguenau Haguenau
Sainte Geneviève Sainte Geneviève - Metz II Metz II
St Maur Lusitanos St Maur Lusitanos - Belfort Belfort
Wasquehal Wasquehal - Créteil Créteil
Olympique St Quentin Olympique St Quentin - Racing Besançon Racing Besançon

National 2 Group C

Aubagne Aubagne - Thonon Évian Thonon Évian
Hyères Hyères - Fréjus St-Raphaël Fréjus St-Raphaël
Louhans-Cuiseaux Louhans-Cuiseaux - Marignane Gignac CB Marignane Gignac CB
Grasse Grasse - Canet Roussillon Canet Roussillon
Auxerre II Auxerre II - Sète Sète
Olympique d'Alès Olympique d'Alès - Toulon Toulon

National 2 Group D

Andrézieux Andrézieux - Angers SCO II Angers SCO II
Bourges Foot 18 Bourges Foot 18 - Stade Bordelais Stade Bordelais
Chamalières Chamalières - Chasselay MDA Chasselay MDA
Saumur Saumur - Moulins-Yzeure Foot Moulins-Yzeure Foot
Nantes II Nantes II - Bergerac Bergerac
Louhans-Cuiseaux Louhans-Cuiseaux - Marignane Gignac Marignane Gignac

National 3 Auvergne-Rhône-Alpes

Hauts Lyonnais Hauts Lyonnais - Saint-Étienne II Saint-Étienne II
Lyon Duchère II Lyon Duchère II - Montluçon Montluçon
Rumilly Vallières Rumilly Vallières - Bourgoin-Jallieu Bourgoin-Jallieu
Feurs Feurs - Clermont II Clermont II
Vaulx Vaulx - Aix Aix
Chambéry Chambéry - Limonest Limonest
Domerat Domerat - Ain Sud Ain Sud

National 3 Hauts-de-France

Lens II Lens II - Vimy Vimy
Amiens SC II Amiens SC II - Olympique Marcquois Olympique Marcquois
Lille II Lille II - Feignies Aulnoye Feignies Aulnoye
Croix Football IC Croix Football IC - Amiens AC Amiens AC
Maubeuge Maubeuge - Compiègne Compiègne

National 3 Bourgogne-Franche-Comté

Saint-Apollinaire Saint-Apollinaire - Jura Dolois Jura Dolois
Morteau Montlebon Morteau Montlebon - Dijon II Dijon II
Pontarlier Pontarlier - Gueugnon Gueugnon
Mâcon Mâcon - Grandvillars Grandvillars
Quetigny Quetigny - Besançon Besançon
Union Cosnoise Union Cosnoise - Montceau Montceau

National 3 Bretagne

Vitré Vitré - Montagnarde Montagnarde
Lannion Lannion - Brest II Brest II
TA Rennes TA Rennes - Stade Briochin II Stade Briochin II
Dinan Léhon Dinan Léhon - Saint-Pierre Milizac Saint-Pierre Milizac
Drapeau Fougères Drapeau Fougères - Stade Plabennec Stade Plabennec
Pontivy GSI Pontivy GSI - Cesson Cesson

National 3 Corse-Méditerranée

Gallia Lucciana Gallia Lucciana - Cannes Cannes
Cannet Rocheville Cannet Rocheville - Rousset-Ste Victoire Rousset-Ste Victoire
Olympique Marseille II Olympique Marseille II - Ajaccio II Ajaccio II

National 3 Grand-Est

Troyes II Troyes II - Raon l'Etape Raon l'Etape
Strasbourg II Strasbourg II - Biesheim Biesheim
Épernay Épernay - Nancy II Nancy II

National 3 Normandie

Saint-Lô Manche Saint-Lô Manche - Le Havre II Le Havre II
Grand-Quevilly Grand-Quevilly - Quevilly II Quevilly II
Alençon Alençon - ES du Mont-Gaillard ES du Mont-Gaillard
Cherbourg Cherbourg - Vire Vire
Gonfreville Gonfreville - Dieppe Dieppe
Oissel Oissel - Avranches II Avranches II
AG Caennaise AG Caennaise - Dives-Cabourg Dives-Cabourg

National 3 Nouvelle-Aquitaine

Chauvigny Chauvigny - Pau II Pau II
Anglet Genets Anglet Genets - CA Neuville CA Neuville
Lège-Cap-Ferret Lège-Cap-Ferret Postp. Bordeaux II Bordeaux  II
Châtellerault Châtellerault - Guéret Guéret
Stade Montois Stade Montois - Niort II Niort II

National 3 Occitanie

Rodez II Rodez II - Union Saint-Jean Union Saint-Jean
Toulouse II Toulouse II - Colomiers Colomiers
Castanet Castanet - Bagnols-Pont Bagnols-Pont
Montpellier II Montpellier II - Onet-le-Château Onet-le-Château
Alberes Argelès Alberes Argelès - Balma Balma

National 3 Paris Île-de-France

Blanc Mesnil Blanc Mesnil - PSG II PSG II
Entente SSG Entente SSG - Le Mée Le Mée
Aubervilliers Aubervilliers - Drancy JA Drancy JA
Ivry Ivry - Les Ulis Les Ulis
Linas-Montlhery Linas-Montlhery - Brétigny Foot Brétigny Foot
Montrouge Montrouge - Les Mureaux Les Mureaux
Vitry Vitry - Paris II Paris II

Feminine Division 1

PSG PSG 1 - 0 Guingamp Guingamp
Soyaux Soyaux 0 - 1 Bordeaux Bordeaux
Le Havre Le Havre 5 - 0 Dijon Dijon
Montpellier Montpellier 2 - 1 Rodez Rodez

Regionalliga Nordost

FC Rot-Weiß Erfurt FC Rot-Weiß Erfurt 6 - 2 SV Babelsberg 03 SV Babelsberg 03

Regionalliga Nord

SC Weiche Flensburg 08 SC Weiche Flensburg 08 4 - 1 Kickers Emden Kickers Emden
SV Atlas Delmenhorst SV Atlas Delmenhorst 3 - 2 VfV 06 Hildesheim VfV 06 Hildesheim
FC St. Pauli II FC St. Pauli II 0 - 3 Phönix Lübeck Phönix Lübeck
Holstein Kiel II Holstein Kiel II 1 - 1 BW Lohne BW Lohne
BSV Schwarz-Weiß Rehden BSV Schwarz-Weiß Rehden 1 - 1 Bremer SV Bremer SV

Regionalliga Südwest

TSV Steinbach TSV Steinbach 1 - 1 SG Barockstadt Fulda-Lehnerz SG Barockstadt Fulda-Lehnerz
TSG Balingen TSG Balingen 0 - 2 FSV Frankfurt 1899 FSV Frankfurt 1899
FC 08 Homburg FC 08 Homburg 2 - 0 TuS Rot-Weiß Koblenz TuS Rot-Weiß Koblenz
Offenbacher Kickers Offenbacher Kickers 3 - 0 VfR Wormatia Worms VfR Wormatia Worms
FC Astoria Walldorf FC Astoria Walldorf 2 - 1 SV Eintracht Trier 05 SV Eintracht Trier 05
VfB Stuttgart II VfB Stuttgart II 0 - 1 Bahlinger SC Bahlinger SC
SSV Ulm 1846 SSV Ulm 1846 4 - 1 1. FSV Mainz 05 II 1. FSV Mainz 05 II