First Division B

Standard Liège II Standard Liège II 0 13' 0 Deinze Deinze
RSC Anderlecht II RSC Anderlecht II - Beerschot-Wilrijk Beerschot-Wilrijk

First Amateur Division

Francs Borains Francs Borains - Knokke Knokke
Thes Sport Thes Sport - RAA Louvieroise RAA Louvieroise
Hoogstraten Hoogstraten - Patro Eisden Patro Eisden
Heist Heist - Tienen Tienen
KAA Gent II KAA Gent II - Royal Antwerp II Royal Antwerp II
Ninove Ninove - Mandel United Mandel United
Oud-Heverlee Leuven II Oud-Heverlee Leuven II - Olympic Charleroi Olympic Charleroi
Sint-Eloois-Winkel Sint-Eloois-Winkel - Rupel Boom Rupel Boom
Sporting Charleroi II Sporting Charleroi II - Liège Liège
URSL Visé URSL Visé - Dessel Sport Dessel Sport

Zweite Amateurliga VFV A

Erpe-Mere United Erpe-Mere United - Harelbeke Harelbeke
Zelzate Zelzate - Merelbeke Merelbeke
Cercle Brugge II Cercle Brugge II - KRC Gent KRC Gent
Torhout Torhout - RFC Wetteren RFC Wetteren
Dikkelvenne Dikkelvenne - Oostkamp Oostkamp
Oudenaarde Oudenaarde - Zulte Waregem II Zulte Waregem II
VC Eendracht Aalst 2002 VC Eendracht Aalst 2002 - Sparta Petegem Sparta Petegem
Lokeren-Temse Lokeren-Temse - Westhoek Westhoek
Gullegem Gullegem - Olsa Brakel Olsa Brakel

Zweite Amateurliga VFV B

Mechelen II Mechelen II - Cappellen Cappellen
Pepingen-Halle Pepingen-Halle - Diegem Sport Diegem Sport
Turnhout Turnhout - Hades Hades
Beerschot VA II Beerschot VA II - Spouwen-Mopertingen Spouwen-Mopertingen
Berchem Sport Berchem Sport - Bocholt Bocholt
FC Lebbeke FC Lebbeke - Racing Mechelen Racing Mechelen
Tongeren Tongeren - Lyra-Lierse Berlaar Lyra-Lierse Berlaar
Lille Lille - City Pirates Antwerpen City Pirates Antwerpen
Sporting Hasselt Sporting Hasselt - Londerzeel Londerzeel

Zweite Amateurliga ACFF

Solières Sport Solières Sport - Stockay-Warfusée Stockay-Warfusée
Ganshoren Ganshoren - Hamoir Hamoir
AFC Tubize AFC Tubize - Warnant Warnant
Waremme Waremme - Verlaine Verlaine
La Louvière Centre La Louvière Centre - Rebecq Rebecq
Acren-Lessines Acren-Lessines - Union Namur Union Namur
Jette Jette - Meux Meux

5. Liga VFV A

Eppegem Eppegem - Rumbeke Rumbeke
Entité Manageoise Entité Manageoise - Ostiches Ostiches
Voorde Appelterre Voorde Appelterre - Eendracht Aalter Eendracht Aalter
Wielsbeke Wielsbeke - Jong Lede Jong Lede
Wolvertem Merchtem Wolvertem Merchtem - Anzegem Anzegem
Eendracht Wervik Eendracht Wervik - Roeselare Daisel Roeselare Daisel
Diest Diest - Esperanza Pelt Esperanza Pelt
Wezel Wezel - Zwarte Leeuw Zwarte Leeuw
Witgoor Sport Witgoor Sport - Geel Geel
Tournai Tournai - Jeunesse Tamines Jeunesse Tamines
Schoonbeek-Beverst Schoonbeek-Beverst - Wellen Wellen
SG-Tertre-Hautrage SG-Tertre-Hautrage - Crossing Schaerbeek Crossing Schaerbeek
Sint-Lenaarts Sint-Lenaarts - Olympia Wijgmaal Olympia Wijgmaal
Couvin-Mariembourg Couvin-Mariembourg - Léopold Léopold
Habay-la-Neuve Habay-la-Neuve - Richelle United Richelle United
Houtvenne Houtvenne - Nijlen Nijlen
Sporting Kampenhout Sporting Kampenhout - Beringen Beringen
Tempo Overijse Tempo Overijse - VW Hamme VW Hamme
Albert Quévy-Mons Albert Quévy-Mons - Rapid Symphorinois Rapid Symphorinois
Meix-Devant-Virton Meix-Devant-Virton - Mormont Mormont
RAS Monceau RAS Monceau - Jodoigne Jodoigne
US Givry US Givry - Raeren-Eynatten Raeren-Eynatten
Wallonne Ciney Wallonne Ciney - Huy Huy
Marloie Sport Marloie Sport - RES Durbuy RES Durbuy
Sprimont Sprimont - La Calamine La Calamine
Libramont Libramont - Rochefort Rochefort
Onhaye Onhaye - Aische Aische

Provincial Antwerpen

Antonia Antonia - K. Kontich K. Kontich
Eendracht Zoersel Eendracht Zoersel - Vorselaar Vorselaar
Berlaar-Heikant Berlaar-Heikant - De Kempen De Kempen
Loenhout Loenhout - KBSK Retie KBSK Retie
Herselt Herselt - Ranst Ranst
Sporting Tisselt Sporting Tisselt - Vosselaar Vosselaar

Provincial Brabant - ACFF

Sporting Bruxelles Sporting Bruxelles - Genappe Genappe
Stade Everois Stade Everois - Union Lasne-Ohain Union Lasne-Ohain
Perwez Perwez - BX Brussels BX Brussels

Provincial Brabant - VV

Melsbroek Melsbroek - Liedekerke Liedekerke
Linden Linden - Wambeek-Ternat Wambeek-Ternat
Herent Herent - Elewijt Elewijt
Huldenberg Huldenberg - Bodegem Kapelle United Bodegem Kapelle United
Stade Bierbeek Stade Bierbeek - Hoegaarden-Outgaarden Hoegaarden-Outgaarden
Veltem Veltem - Eendracht Mazenzele Eendracht Mazenzele

Provincial Liège

JS Fizoise JS Fizoise - Aubel Aubel

Provincial Limburg

Herk Herk - Juve Hasselt Juve Hasselt
KFC Eksel KFC Eksel - Torpedo Hasselt Torpedo Hasselt
Park Houthalen Park Houthalen - Herkol Herkol
Weerstand Koersel Weerstand Koersel - Helson Helchteren Helson Helchteren
Achel Achel - Alken Alken
Groen Star Beek Groen Star Beek - Zepperen-Brustem Zepperen-Brustem
Bregel Sport Bregel Sport - Meeuwen Meeuwen
Zonhoven United Zonhoven United - Hechtel Hechtel

Provincial Oost-Vlaanderen

Eendracht Zele Eendracht Zele - Sottegem Sottegem
Berlare Berlare - DT Borsbeke DT Borsbeke
Excelsior Mariakerke Excelsior Mariakerke - Sint-Denijs Sport Sint-Denijs Sport
Svelta Melsele Svelta Melsele - Haasdonk Haasdonk

Provincial West-Vlaanderen

Moen Moen - Varsenare Varsenare
Oostnieuwkerke Oostnieuwkerke - Excelsior Zedelgem Excelsior Zedelgem
Diksmuide Diksmuide - Blankenberge Blankenberge
Sparta Heestert Sparta Heestert - RC Lauwe RC Lauwe

Premier League

Somerset Trojans Somerset Trojans - Boulevard Blazers Boulevard Blazers
Dandy Town Hornets Dandy Town Hornets - Pembroke Hamilton Club Pembroke Hamilton Club

1. Liga

Slavia Sofia Slavia Sofia 1 - 2 Ludogorets Ludogorets

Pokal

Gigant Saedinenie Gigant Saedinenie 1 Pen 6-7 2 CSKA Sofia CSKA Sofia
FK Minyor Pernik FK Minyor Pernik 0 - 2 Beroe Beroe
Sevlievo Sevlievo 0 - 4 CSKA 1948 Sofia CSKA 1948 Sofia
Maritsa Plovdiv Maritsa Plovdiv 1 Pen 2-3 2 Arda Arda

V AFG Northeast

Svetkavitsa Targovishte Svetkavitsa Targovishte - Septemvri Tervel Septemvri Tervel
Lokomotiv Ruse Lokomotiv Ruse - Cherno more II Cherno more II
Dorostol Dorostol - Riltsi Riltsi
Volov Shumen Volov Shumen - Chernolomets 1919 Chernolomets 1919
Botev Novi Pazar Botev Novi Pazar - Spartak Varna II Spartak Varna II

V AFG Southeast

Vereya Vereya - Yambol 1915 Yambol 1915
Rozova dolina Rozova dolina - Atletik Kuklen Atletik Kuklen
Karnobat Karnobat - Lokomotiv Plovdiv II Lokomotiv Plovdiv II
Zagorets Zagorets - Borislav 2009 Borislav 2009
Sokol Markovo Sokol Markovo - Spartak Plovdiv Spartak Plovdiv
Chernomorets 1919 Burgas Chernomorets 1919 Burgas - Beroe II Beroe II

V AFG Southwest

Botev Ihtiman Botev Ihtiman - CSKA 1948 Sofia III CSKA 1948 Sofia III
Levski Rakovski Levski Rakovski - Slavia Sofia II Slavia Sofia II
Septemvri Sofia II Septemvri Sofia II Postp. Marek Marek
Balkan Botevgrad Balkan Botevgrad - Chavdar Etropole Chavdar Etropole
Pirin Gotse Delchev Pirin Gotse Delchev - Bansko Bansko
Vihren Vihren - Levski Sofia II Levski Sofia II
Kostinbrod Kostinbrod - CSKA Sofia II CSKA Sofia II
Nadezhda Dobroslavtsi Nadezhda Dobroslavtsi - Septemvri Simitli Septemvri Simitli
Kyustendil Kyustendil - Rilski Sportist Rilski Sportist
Oborishte Oborishte - Granit Vladaya Granit Vladaya

Chinesische Superliga

Dalian Yifang Dalian Yifang 2 - 1 Meizhou Hakka Meizhou Hakka
Changchun Yatai Changchun Yatai 0 - 2 Shijiazhuang Ever Bright Shijiazhuang Ever Bright
Shandong Luneng Shandong Luneng 5 - 0 Wuhan Zall Wuhan Zall
Hebei CFFC Hebei CFFC 1 - 6 Zhejiang Greentown Zhejiang Greentown
Shenzhen Shenzhen 0 - 4 Wuhan Three Towns Wuhan Three Towns
Guangzhou Evergrande Guangzhou Evergrande 1 - 1 Henan Jianye Henan Jianye
Tianjin Teda Tianjin Teda 1 - 0 Shanghai SIPG Shanghai SIPG

China League One

Zhenjiang Huasa Zhenjiang Huasa 0 - 2 Suzhou Dongwu Suzhou Dongwu
Zibo Sunday Zibo Sunday 2 - 1 Beijing BG Beijing BG

Regionalliga Nordost

FC Rot-Weiß Erfurt FC Rot-Weiß Erfurt 6 - 2 SV Babelsberg 03 SV Babelsberg 03

Regionalliga Nord

SC Weiche Flensburg 08 SC Weiche Flensburg 08 4 - 1 Kickers Emden Kickers Emden
SV Atlas Delmenhorst SV Atlas Delmenhorst 3 - 2 VfV 06 Hildesheim VfV 06 Hildesheim
FC St. Pauli II FC St. Pauli II 0 - 3 Phönix Lübeck Phönix Lübeck
Holstein Kiel II Holstein Kiel II 1 - 1 BW Lohne BW Lohne
BSV Schwarz-Weiß Rehden BSV Schwarz-Weiß Rehden 0 51' 1 Bremer SV Bremer SV

Regionalliga Südwest

TSV Steinbach TSV Steinbach 1 - 1 SG Barockstadt Fulda-Lehnerz SG Barockstadt Fulda-Lehnerz
TSG Balingen TSG Balingen 0 90' 2 FSV Frankfurt 1899 FSV Frankfurt 1899
FC 08 Homburg FC 08 Homburg 2 - 0 TuS Rot-Weiß Koblenz TuS Rot-Weiß Koblenz
Offenbacher Kickers Offenbacher Kickers 3 - 0 VfR Wormatia Worms VfR Wormatia Worms
FC Astoria Walldorf FC Astoria Walldorf 2 - 1 SV Eintracht Trier 05 SV Eintracht Trier 05
VfB Stuttgart II VfB Stuttgart II 0 - 1 Bahlinger SC Bahlinger SC
SSV Ulm 1846 SSV Ulm 1846 4 - 1 1. FSV Mainz 05 II 1. FSV Mainz 05 II
VfR Aalen VfR Aalen 2 - 1 SGV Freiberg SGV Freiberg

Regionalliga West

Lippstadt 08 Lippstadt 08 2 - 2 SC Fortuna Köln SC Fortuna Köln
SG Wattenscheid 09 SG Wattenscheid 09 4 - 5 SC Preußen Münster SC Preußen Münster
SC Wiedenbrück SC Wiedenbrück 3 - 1 Fortuna Düsseldorf II Fortuna Düsseldorf II
1. FC Bocholt 1. FC Bocholt 0 - 3 1. FC Düren 1. FC Düren
Alemannia Aachen Alemannia Aachen 3 - 1 Rot-Weiß Oberhausen Rot-Weiß Oberhausen
Borussia Mönchengladbach II Borussia Mönchengladbach II 2 - 1 1. FC Kaan-Marienborn 07 1. FC Kaan-Marienborn 07
SV 19 Straelen SV 19 Straelen 0 - 0 FC Schalke 04 II FC Schalke 04 II
1. FC Köln II 1. FC Köln II 2 - 2 SV Rödinghausen SV Rödinghausen
Rot Weiss Ahlen Rot Weiss Ahlen Postp. Wuppertaler SV Wuppertaler SV

Regionalliga Bayern

SV Wacker Burghausen SV Wacker Burghausen 1 - 1 Viktoria Aschaffenburg Viktoria Aschaffenburg
SpVgg Greuther Fürth II SpVgg Greuther Fürth II 1 - 2 Türkgücü München Türkgücü München
TSV Aubstadt TSV Aubstadt 3 - 3 SpVgg Ansbach SpVgg Ansbach
Würzburger Kickers Würzburger Kickers 3 - 1 VfB Eichstätt VfB Eichstätt
SpVgg Hankofen-Hailing SpVgg Hankofen-Hailing 1 - 1 FC Pipinsried FC Pipinsried
TSV 1896 Rain am Lech TSV 1896 Rain am Lech 2 - 1 1. FC Nürnberg II 1. FC Nürnberg II
FV Illertissen FV Illertissen 0 - 0 TSV Buchbach TSV Buchbach
FC Augsburg II FC Augsburg II 4 - 2 1. FC Schweinfurt 05 1. FC Schweinfurt 05

Oberliga Nordost-Süd

FC Einheit Rudolstadt FC Einheit Rudolstadt 0 - 2 SC Freital SC Freital
Westerhausen Westerhausen - SG Union Sandersdorf SG Union Sandersdorf
VfB 1921 Krieschow VfB 1921 Krieschow 0 - 2 VfB Auerbach VfB Auerbach
FC Grimma FC Grimma 0 - 0 FSV Budissa Bautzen FSV Budissa Bautzen
An der Fahner Höhe An der Fahner Höhe 3 - 2 Bischofswerdaer FV 08 Bischofswerdaer FV 08
FC Oberlausitz Neugersdorf FC Oberlausitz Neugersdorf 2 - 1 VfL Halle 1896 VfL Halle 1896

Oberliga Baden-Württemberg

TSG Backnang 1919 TSG Backnang 1919 1 - 3 SSV Reutlingen 05 SSV Reutlingen 05
1. CfR Pforzheim 1. CfR Pforzheim 4 - 0 SV Göppingen SV Göppingen
FV Ravensburg FV Ravensburg - Offenburger FV Offenburger FV
FC 08 Villingen FC 08 Villingen 4 - 1 FSV Hollenbach FSV Hollenbach
FC Nöttingen FC Nöttingen 1 86' 4 Stuttgarter Kickers Stuttgarter Kickers
Mutschelbach Mutschelbach 5 82' 1 Neckarsulmer SU Neckarsulmer SU
FC Holzhausen FC Holzhausen 1 83' 0 Freiburger FC Freiburger FC
FSV 08 Bissingen FSV 08 Bissingen 4 73' 2 SG Sonnenhof Großaspach SG Sonnenhof Großaspach
SV Oberachern SV Oberachern 1 84' 3 1. FC Rielasingen-Arlen 1. FC Rielasingen-Arlen

Oberliga Bremen

SV Werder Bremen III SV Werder Bremen III 2 - 4 Blumenthaler SV Blumenthaler SV
BTS Neustadt BTS Neustadt 1 - 2 Leher Turnerschaft Leher Turnerschaft
Vatan Sport Bremen Vatan Sport Bremen 4 - 2 Komet Arsten Komet Arsten
SG Aumund-Vegesack SG Aumund-Vegesack 0 - 1 Brinkumer SV Brinkumer SV
OSC Bremerhaven OSC Bremerhaven 6 - 3 TuS Schwachhausen TuS Schwachhausen

Oberliga Nordost-Nord

Rostocker FC 1895 Rostocker FC 1895 6 - 1 Pampow Pampow
FSV Optik Rathenow FSV Optik Rathenow 2 - 2 Eintracht Mahlsdorf Eintracht Mahlsdorf
RSV Eintracht 1949 RSV Eintracht 1949 1 - 0 CFC Hertha 06 CFC Hertha 06
1. FC Frankfurt 1. FC Frankfurt - Hertha Zehlendorf Hertha Zehlendorf
Tasmania Berlin Tasmania Berlin 0 - 2 FC Hansa Rostock II FC Hansa Rostock II

Oberliga Hamburg

TuS Dassendorf TuS Dassendorf 6 - 1 Eimsbütteler TV Eimsbütteler TV

Oberliga Schleswig-Holstein

TSV Bordesholm TSV Bordesholm 3 - 0 SC Weiche Flensburg 08 II SC Weiche Flensburg 08 II
PSV Union Neumünster PSV Union Neumünster 5 - 0 Eckernförder SV Eckernförder SV
Pansdorf Pansdorf 0 - 6 FC Kilia Kiel FC Kilia Kiel
Husumer SV Husumer SV 1 - 1 GW Siebenbäumen GW Siebenbäumen
Heider SV Heider SV Postp. FC Dornbreite Lübeck FC Dornbreite Lübeck

Oberliga Hessen

FC Bayern Alzenau FC Bayern Alzenau 0 - 0 FC Gießen FC Gießen
Weidenhausen Weidenhausen Postp. SV Rot-Weiß Hadamar SV Rot-Weiß Hadamar
Eintracht Frankfurt II Eintracht Frankfurt II - SV Steinbach 1920 SV Steinbach 1920
SC Waldgirmes SC Waldgirmes 5 84' 2 Unter-Flockenbach Unter-Flockenbach
FSV 1926 Fernwald FSV 1926 Fernwald - Rot-Weiß Walldorf Rot-Weiß Walldorf
Dietkirchen Dietkirchen 0 12' 0 Türk Gücü Friedberg Türk Gücü Friedberg
FC 1906 Erlensee FC 1906 Erlensee - TSV Eintracht Stadtallendorf TSV Eintracht Stadtallendorf

Oberliga Niederrhein

SV Sonsbeck SV Sonsbeck 1 90' 2 TVD Velbert TVD Velbert

Oberliga Rheinland-Pfalz / Saar

FK Pirmasens FK Pirmasens 5 - 1 SV Auersmacher SV Auersmacher
1. FC Kaiserslautern II 1. FC Kaiserslautern II 0 75' 0 FV 07 Diefflen FV 07 Diefflen
FC Karbach FC Karbach - Ahrweiler BC Ahrweiler BC
TSG Pfeddersheim TSG Pfeddersheim 4 38' 0 Mülheim-Kärlich Mülheim-Kärlich
Sportfreunde Eisbachtal Sportfreunde Eisbachtal 0 9' 0 TSV Schott Mainz TSV Schott Mainz

Oberliga Bayern Nord

Geesdorf Geesdorf Postp. TSV Großbardorf TSV Großbardorf
ASV Neumarkt ASV Neumarkt - TSV Abtswind TSV Abtswind
Würzburger FV Würzburger FV Postp. SpVgg Bayern Hof SpVgg Bayern Hof
FC Eintracht Bamberg FC Eintracht Bamberg Postp. DJK Don Bosco Bamberg DJK Don Bosco Bamberg
DJK Gebenbach DJK Gebenbach Postp. ATSV Erlangen ATSV Erlangen
Donaustauf Donaustauf Postp. Cham Cham
SSV Jahn Regensburg II SSV Jahn Regensburg II - 1. SC Feucht 1. SC Feucht

Oberliga Bayern Süd

TSV 1861 Nördlingen TSV 1861 Nördlingen 0 - 2 FC Memmingen FC Memmingen
SV Schalding-Heining SV Schalding-Heining 0 - 0 FC Ismaning FC Ismaning
TSV 1865 Dachau TSV 1865 Dachau 0 - 2 SV Erlbach SV Erlbach
Deisenhofen Deisenhofen 0 - 0 SV Kirchanschöring SV Kirchanschöring
TSV 1860 Rosenheim TSV 1860 Rosenheim - VfR Garching VfR Garching
TSV Landsberg TSV Landsberg - TSV Kottern TSV Kottern
TSV Schwaben Augsburg TSV Schwaben Augsburg 6 - 1 FC 1920 Gundelfingen FC 1920 Gundelfingen
TSV 1860 München II TSV 1860 München II 0 7' 1 FC Ingolstadt 04 II FC Ingolstadt 04 II
SV 1890 Westerhausen SV 1890 Westerhausen 2 - 0 SG Union Sandersdorf SG Union Sandersdorf
FC Karbach FC Karbach - Ahrweiler Ahrweiler

Frauen-Bundesliga

Eintracht Frankfurt W Eintracht Frankfurt W 1 - 0 Bayer Leverkusen W Bayer Leverkusen W
Werder Bremen W Werder Bremen W 0 11' 0 Freiburg W Freiburg W

U19 Bundesliga

Energie Cottbus U19 Energie Cottbus U19 1 - 1 Hertha Zehlendorf U19 Hertha Zehlendorf U19

FA Cup

King's Lynn Town King's Lynn Town 0 - 3 Stevenage Stevenage
Sheffield Wednesday Sheffield Wednesday 0 11' 0 Mansfield Town Mansfield Town
Oxford United Oxford United 1 13' 0 Exeter City Exeter City
Cambridge United Cambridge United 0 12' 0 Grimsby Town Grimsby Town
Accrington Stanley Accrington Stanley 0 12' 0 Barnet Barnet
AFC Wimbledon AFC Wimbledon 0 12' 0 Chesterfield Chesterfield
Walsall Walsall 0 12' 0 Carlisle United Carlisle United
Charlton Athletic Charlton Athletic 0 12' 1 Stockport County Stockport County
Hartlepool United Hartlepool United 0 12' 0 Harrogate Town Harrogate Town
Shrewsbury Town Shrewsbury Town 1 12' 0 Peterborough United Peterborough United
Portsmouth Portsmouth 0 11' 0 MK Dons MK Dons
Forest Green Rovers Forest Green Rovers 0 11' 0 Alvechurch Alvechurch
Barnsley Barnsley 0 11' 0 Crewe Alexandra Crewe Alexandra
Wrexham Wrexham - Farnborough Farnborough
Dagenham & Redbridge Dagenham & Redbridge - Gillingham Gillingham

National League

Aldershot Town Aldershot Town 0 12' 0 Southend United Southend United
Altrincham Altrincham 0 12' 0 Eastleigh Eastleigh
Dorking Wanderers Dorking Wanderers 0 11' 0 York City York City
Maidstone United Maidstone United 1 12' 0 Maidenhead United Maidenhead United
Oldham Athletic Oldham Athletic Postp. Dagenham & Redbridge Dagenham & Redbridge
Torquay United Torquay United 0 12' 0 Gateshead Gateshead
Wealdstone Wealdstone 0 10' 0 Scunthorpe United Scunthorpe United
Wrexham Wrexham Postp. Bromley Bromley
Yeovil Town Yeovil Town 0 11' 0 FC Halifax Town FC Halifax Town

National League N / S North

AFC Fylde AFC Fylde 1 11' 0 Alfreton Town Alfreton Town
Banbury United Banbury United 0 10' 0 Chorley Chorley
Blyth Spartans Blyth Spartans 0 11' 0 Brackley Town Brackley Town
Bradford (Park Avenue) Bradford (Park Avenue) 0 13' 0 Boston United Boston United
Curzon Ashton Curzon Ashton - AFC Telford United AFC Telford United
Hereford Hereford 1 11' 0 Darlington Darlington
Kettering Town Kettering Town 0 12' 0 Southport Southport
Kidderminster Harriers Kidderminster Harriers 0 12' 0 Gloucester City Gloucester City
Leamington Leamington 0 12' 0 Peterborough Sports Peterborough Sports
Scarborough Athletic Scarborough Athletic 0 12' 0 Chester Chester
Spennymoor Town Spennymoor Town Postp. King's Lynn Town King's Lynn Town

National League N / S South

Slough Town Slough Town 1 - 5 Eastbourne Borough Eastbourne Borough
Braintree Town Braintree Town 0 13' 0 Hungerford Town Hungerford Town
Cheshunt Cheshunt 0 8' 0 Oxford City Oxford City
Dartford Dartford 0 12' 0 Concord Rangers Concord Rangers
Hampton & Richmond Hampton & Richmond 0 12' 1 Dover Athletic Dover Athletic
Hemel Hempstead Town Hemel Hempstead Town 0 13' 0 Taunton Town Taunton Town
St. Albans City St. Albans City 0 11' 0 Bath City Bath City
Tonbridge Angels Tonbridge Angels 1 11' 0 Havant & Waterlooville Havant & Waterlooville
Welling United Welling United 0 10' 0 Weymouth Weymouth
Worthing Worthing 0 12' 0 Chelmsford City Chelmsford City

Non League Premier Northern

Bamber Bridge Bamber Bridge 1 10' 0 Matlock Town Matlock Town
Gainsborough Trinity Gainsborough Trinity 0 13' 1 Radcliffe Radcliffe
Lancaster City Lancaster City 0 11' 0 Ashton United Ashton United
Liversedge Liversedge 0 9' 0 Guiseley Guiseley
Marine Marine 0 11' 0 Hyde United Hyde United
Morpeth Town Morpeth Town 0 8' 0 Belper Town Belper Town
Nantwich Town Nantwich Town Postp. Marske United Marske United
Stafford Rangers Stafford Rangers 0 10' 0 FC United of Manchester FC United of Manchester
Stalybridge Celtic Stalybridge Celtic 0 11' 0 Warrington Rylands Warrington Rylands
Warrington Town Warrington Town 0 11' 1 South Shields South Shields
Whitby Town Whitby Town 0 11' 0 Atherton Collieries Atherton Collieries

Non League Premier Southern South

Beaconsfield Town Beaconsfield Town 0 10' 0 Weston-super-Mare Weston-super-Mare
Chesham United Chesham United 0 11' 0 Truro City Truro City
Harrow Borough Harrow Borough 0 4' 0 Salisbury Salisbury
Hartley Wintney Hartley Wintney 0 10' 0 Merthyr Town Merthyr Town
Hendon Hendon 0 8' 0 Bracknell Town Bracknell Town
Plymouth Parkway Plymouth Parkway Postp. Metropolitan Police Metropolitan Police
Poole Town Poole Town 0 9' 0 Hanwell Town Hanwell Town
Swindon Supermarine Swindon Supermarine 0 11' 0 Hayes & Yeading United Hayes & Yeading United
Tiverton Town Tiverton Town Postp. North Leigh North Leigh
Winchester City Winchester City 0 10' 0 Dorchester Town Dorchester Town
Yate Town Yate Town 0 10' 1 Gosport Borough Gosport Borough

Non League Premier Southern Central

Alvechurch Alvechurch Postp. Basford United Basford United
Bedford Town Bedford Town 0 10' 0 Bromsgrove Sporting Bromsgrove Sporting
Coalville Town Coalville Town 0 12' 0 Needham Market Needham Market
Hitchin Town Hitchin Town 1 10' 0 Mickleover Mickleover
Ilkeston Town Ilkeston Town 0 10' 0 Kings Langley Kings Langley
Leiston Leiston 0 10' 0 Redditch United Redditch United
Nuneaton Borough Nuneaton Borough 0 11' 0 Tamworth Tamworth
Rushall Olympic Rushall Olympic 0 10' 0 AFC Rushden & Diamonds AFC Rushden & Diamonds
St Ives Town St Ives Town 0 13' 0 Hednesford Town Hednesford Town
Stourbridge Stourbridge 0 10' 0 Barwell Barwell
Stratford Town Stratford Town 0 9' 0 Royston Town Royston Town

Non League Premier Isthmian

Aveley Aveley 0 13' 0 Kingstonian Kingstonian
Billericay Town Billericay Town 0 10' 0 Canvey Island Canvey Island
Bishop's Stortford Bishop's Stortford 0 12' 0 Margate Margate
Bognor Regis Town Bognor Regis Town 0 12' 1 Haringey Borough Haringey Borough
Carshalton Athletic Carshalton Athletic 0 13' 0 Cray Wanderers Cray Wanderers
Folkestone Invicta Folkestone Invicta 0 11' 0 Horsham Horsham
Hastings United Hastings United 1 13' 0 Corinthian-Casuals Corinthian-Casuals
Herne Bay Herne Bay 0 11' 0 Brightlingsea Regent Brightlingsea Regent
Lewes Lewes 0 12' 1 Bowers & Pitsea Bowers & Pitsea
Potters Bar Town Potters Bar Town 0 10' 0 Hornchurch Hornchurch
Wingate & Finchley Wingate & Finchley 0 13' 1 Enfield Town Enfield Town

Non League Div One Isthmian North

AFC Sudbury AFC Sudbury - Great Wakering Rovers Great Wakering Rovers
Bury Town Bury Town - Stowmarket Town Stowmarket Town
East Thurrock United East Thurrock United - Lowestoft Town Lowestoft Town
Gorleston Gorleston - Tilbury Tilbury
Hashtag United Hashtag United - Basildon United Basildon United
Heybridge Swifts Heybridge Swifts - Felixstowe & Walton United Felixstowe & Walton United
Hullbridge Sports Hullbridge Sports - Grays Athletic Grays Athletic
New Salamis New Salamis - Coggeshall Town Coggeshall Town
Witham Town Witham Town - Maldon & Tiptree Maldon & Tiptree
Wroxham Wroxham - Brentwood Town Brentwood Town

Non League Div One Isthmian South Central

Ashford Town Ashford Town - Sutton Common Rovers Sutton Common Rovers
Binfield Binfield - Leatherhead Leatherhead
Guernsey Guernsey - Bedfont Sports Bedfont Sports
Hanworth Villa Hanworth Villa - Chipstead Chipstead
Marlow Marlow - Northwood Northwood
South Park South Park - Basingstoke Town Basingstoke Town
Tooting & Mitcham United Tooting & Mitcham United - Uxbridge Uxbridge
Walton & Hersham Walton & Hersham - Thatcham Town Thatcham Town
Westfield Westfield - Merstham Merstham

Non League Div One Isthmian South East

Beckenham Town Beckenham Town - Burgess Hill Town Burgess Hill Town
Chatham Town Chatham Town - Littlehampton Town Littlehampton Town
Chichester City Chichester City - Sevenoaks Town Sevenoaks Town
Corinthian Corinthian - Whitehawk Whitehawk
Haywards Heath Town Haywards Heath Town - Hythe Town Hythe Town
Ramsgate Ramsgate - Ashford United Ashford United
Sheppey United Sheppey United - Cray Valley PM Cray Valley PM
Sittingbourne Sittingbourne - Lancing Lancing
Three Bridges Three Bridges - Faversham Town Faversham Town
VCD Athletic VCD Athletic - East Grinstead Town East Grinstead Town

Non League Div One Northern East

Bridlington Town Bridlington Town - Grantham Town Grantham Town
Carlton Town Carlton Town - Lincoln United Lincoln United
Consett Consett - Brighouse Town Brighouse Town
Grimsby Borough Grimsby Borough - Stockton Town Stockton Town
Hebburn Town Hebburn Town - Stocksbridge Park Steels Stocksbridge Park Steels
Long Eaton United Long Eaton United - Pontefract Collieries Pontefract Collieries
North Shields North Shields - Cleethorpes Town Cleethorpes Town
Ossett United Ossett United - Worksop Town Worksop Town
Sheffield Sheffield - Shildon AFC Shildon AFC
Tadcaster Albion Tadcaster Albion - Dunston UTS Dunston UTS

Non League Div One Northern Midlands

Boldmere St. Michaels Boldmere St. Michaels - Coleshill Town Coleshill Town
Cambridge City Cambridge City - Bedworth United Bedworth United
Gresley Gresley - Spalding United Spalding United
Halesowen Town Halesowen Town - Chasetown Chasetown
Harborough Town Harborough Town - Loughborough Dynamo Loughborough Dynamo
Leicester Road Leicester Road - Daventry Town Daventry Town
Shepshed Dynamo Shepshed Dynamo - Sutton Coldfield Town Sutton Coldfield Town
Sporting Khalsa Sporting Khalsa - Dereham Town Dereham Town
St. Neots Town St. Neots Town - Corby Town Corby Town
Yaxley Yaxley - Stamford Stamford

Non League Div One Northern West

Bootle Bootle - Skelmersdale United Skelmersdale United
Clitheroe Clitheroe - Glossop North End Glossop North End
Leek Town Leek Town - Colne Colne
Mossley Mossley - City of Liverpool City of Liverpool
Prescot Cables Prescot Cables - Macclesfield Macclesfield
Ramsbottom United Ramsbottom United - Runcorn Linnets Runcorn Linnets
Trafford Trafford - Newcastle Town Newcastle Town
Widnes Widnes - Kidsgrove Athletic Kidsgrove Athletic
Witton Albion Witton Albion - Hanley Town Hanley Town
Workington Workington - 1874 Northwich 1874 Northwich

Non League Div One Southern Central

Barton Rovers Barton Rovers - Didcot Town Didcot Town
Berkhamsted Berkhamsted - AFC Kempston Rovers AFC Kempston Rovers
Biggleswade Town Biggleswade Town - Walthamstow Walthamstow
Hertford Town Hertford Town - Aylesbury United Aylesbury United
Highworth Town Highworth Town - Ware Ware
Kidlington Kidlington - AFC Dunstable AFC Dunstable
Thame United Thame United - Biggleswade Biggleswade
Waltham Abbey Waltham Abbey - Hadley Hadley
Welwyn Garden City Welwyn Garden City - FC Romania FC Romania
Cirencester Town Cirencester Town - Harlow Town Harlow Town

Non League Div One Southern South

AFC Totton AFC Totton - Tavistock Tavistock
Bashley Bashley - Frome Town Frome Town
Bideford Bideford - Lymington Town Lymington Town
Evesham United Evesham United - Hamworthy United Hamworthy United
Larkhall Athletic Larkhall Athletic - Exmouth Exmouth
Melksham Town Melksham Town - Cinderford Town Cinderford Town
Paulton Rovers Paulton Rovers - Sholing Sholing
Slimbridge Slimbridge - Westbury United Westbury United
Willand Rovers Willand Rovers - Bishop's Cleeve Bishop's Cleeve
Wimborne Town Wimborne Town - Bristol Manor Farm Bristol Manor Farm

U18 Premier League

Everton U18 Everton U18 2 - 1 Liverpool U18 Liverpool U18
Newcastle United U18 Newcastle United U18 4 - 1 Wolves U18 Wolves U18
Arsenal U18 Arsenal U18 1 - 4 West Ham United U18 West Ham United U18
Chelsea U18 Chelsea U18 1 - 7 Fulham U18 Fulham U18
Crystal Palace U18 Crystal Palace U18 1 - 3 Tottenham Hotspur U18 Tottenham Hotspur U18
West Bromwich Albion U18 West Bromwich Albion U18 3 - 0 Leicester City U18 Leicester City U18
Sunderland U18 Sunderland U18 1 - 1 Manchester City U18 Manchester City U18
Nottingham Forest U18 Nottingham Forest U18 3 - 0 Blackburn Rovers U18 Blackburn Rovers U18
Norwich City U18 Norwich City U18 2 - 2 Aston Villa U18 Aston Villa U18

FA Women's League Cup

Sheffield United Sheffield United - Everton Everton

Premier League Cup

Bournemouth U21 Bournemouth U21 0 - 2 Brighton & Hove Albion U21 Brighton & Hove Albion U21
Colchester United U21 Colchester United U21 0 - 5 Southampton U21 Southampton U21
Swansea City U21 Swansea City U21 0 49' 4 Arsenal U21 Arsenal U21
Brentford U21 Brentford U21 0 13' 0 Blackburn Rovers U21 Blackburn Rovers U21

National 2 Group A

Racing Colombes 92 Racing Colombes 92 - Poissy Poissy
C' Chartres C' Chartres - AS Beauvais Oise AS Beauvais Oise
Évreux Évreux - Stade Rennes II Stade Rennes II
St-Pryve St-Hilaire St-Pryve St-Hilaire - Guingamp II Guingamp II
Voltigeurs Voltigeurs - Saint-Malo Saint-Malo
Caen II Caen II - Granville Granville

National 2 Group B

Bobigny Bobigny - Fleury-Mérogis Fleury-Mérogis
SAS Épinal SAS Épinal - FCSR Haguenau FCSR Haguenau
Sainte-Genevieve Sainte-Genevieve - Metz II Metz II
St Maur Lusitanos St Maur Lusitanos - Belfort Belfort
ES Wasquehal ES Wasquehal - US Créteil Lusitanos US Créteil Lusitanos
Olympique St Quentin Olympique St Quentin - Besancon RC Besancon RC

National 2 Group C

Aubagne Aubagne - Thonon Évian Thonon Évian
Hyeres Hyeres - Fréjus St-Raphaël Fréjus St-Raphaël
CS Louhans Cuiseaux CS Louhans Cuiseaux - Marignane Gignac CB Marignane Gignac CB
Grasse Grasse - Canet Roussillon Canet Roussillon
Auxerre II Auxerre II - FC Sète 34 FC Sète 34
Olympique Ales Olympique Ales - Sporting Toulon Var Sporting Toulon Var

National 2 Group D

Andrezieux Andrezieux - Angers SCO II Angers SCO II
Bourges Foot 18 Bourges Foot 18 - Stade Bordelais Stade Bordelais
Chamalières Chamalières - Monts Or Azergues Monts Or Azergues
Saumur Saumur - Yzeure Yzeure
Nantes II Nantes II - Bergerac Bergerac
CS Louhans Cuiseaux CS Louhans Cuiseaux - Marignane Gignac Marignane Gignac

National 3 Auvergne-Rhône-Alpes

Hauts Lyonnais Hauts Lyonnais - Saint-Etienne II Saint-Etienne II
Lyon Duchère II Lyon Duchère II - Montluçon Montluçon
Rumilly Vallières Rumilly Vallières - Bourgoin-Jallieu Bourgoin-Jallieu
Feurs Feurs - Clermont II Clermont II
Vaulx Vaulx - Aix les Bains Aix les Bains
Chambery Chambery - Limonest Limonest
Domerat Domerat - Ain Sud Ain Sud

National 3 Hauts-de-France

Lens II Lens II - Vimy Vimy
Amiens SC II Amiens SC II - Olympique Marcquois Olympique Marcquois
OSC Lille II OSC Lille II - Feignies Aulnoye Feignies Aulnoye
Iris Club de Croix Iris Club de Croix - Amiens AC Amiens AC
Maubeuge Maubeuge -